Ağrı Havadis

Rektör Prof. Dr. Karabulut’tan İİBF Dekanı Prof. Dr. Kızgın ile KARMER Müdiresi Doç. Dr. Işık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ (AİÇÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. ABDULHALİK KARABULUT, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA VEKALETEN ATAMASI YAPILAN PROF. DR. YILDIRAY KIZGIN İLE KARİYER PLANLAMA VE MEZUN İZLEME UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (KARMER) MÜDİRELİĞİNE ATANAN DOÇ. DR. TUBA IŞIK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

Rektör Prof. Dr. Karabulut’tan İİBF Dekanı Prof. Dr. Kızgın ile KARMER Müdiresi Doç. Dr. Işık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu
137 views
30 Kasım 2021 - 16:00

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığına vekaleten ataması yapılan Prof. Dr. Yıldıray Kızgın ile Kariyer Planlama ve Mezun İzleme Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARMER) Müdireliğine atanan Doç. Dr. Tuba Işık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Önder Şimşek ve Prof. Dr. Faruk Kaya, Rektör Danışmanı Doç. Dr. İbrahim ÖZGÜL ile birlikte, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığına vekaleten ataması yapılan Prof. Dr. Yıldıray Kızgın ile KARMER Müdireliğine atanan Doç. Dr. Tuba Işık’ı ziyaret etti. Prof. Dr. Karabulut, Prof. Dr. Kızgın ve Doç. Dr. Işık’ı tebrik ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.