Ağrı Havadis

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Karabulut, Bursa Milletvekilleri Mesten ve Aydın’ı misafir etti

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ (AİÇÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. ABDULHALİK KARABULUT, BURSA MİLLETVEKİLLERİ OSMAN MESTEN VE MUHAMMET MÜFİT AYDIN, CİHANNÜMA YÖNETİM KURULU ÜYESİ ADNAN ÇELİK, AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ VE CİHANNÜMA BÖLGE KOORDİNATÖRÜ HASAN KÖKREK, KOSGEB İL MÜDÜRÜ VE CİHANNÜMA AĞRI ŞUBE BAŞKANI ABDULMELİK TAŞKIN İLE BERABERİNDEKİLERİ MİSAFİR ETTİ.

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Karabulut, Bursa Milletvekilleri Mesten ve Aydın’ı misafir etti
328 views
03 Ocak 2022 - 13:00

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Bursa Milletvekilleri Osman Mesten ve Muhammet Müfit Aydın, Cihannüma Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Çelik, Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü ve Cihannüma Bölge Koordinatörü Hasan Kökrek, KOSGEB İl Müdürü ve Cihannüma Ağrı Şube Başkanı Abdulmelik Taşkın ile beraberindekileri misafir etti.

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’a nezaket ziyaretinde bulunan Bursa Milletvekilleri Osman Mesten ve Muhammet Müfit Aydın ile beraberindekiler, genç bir eğitim yuvası olan üniversitenin kısa zamanda gösterdiği akademik gelişim ve fiziki yapılaşmanın memnuniyet verici olduğunu belirtti.

Prof. Dr. Karabulut, ‘Bilimin Sevgi ile Bütünleştiği Üniversite’ anlayışı ile gerçekleştirilen atılımlarla AİÇÜ’nün ülkemiz ve dünyadaki eğitim kurumları arasındaki yerini üst sıralara taşıdıklarını, bilim dünyasına yaptıkları katkının artarak devam edeceğini söyledi.

Ziyarette, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.