Ağrı Havadis

Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Balcı’nın kurum ziyaretleri

DİYADİN KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ALPER BALCI, İLÇEDE FAALİYET GÖSTEREN DİYADİN ÖZEL EĞİTİM, REHABİLİTASYON MERKEZİ VE SİMYA ÖZEL EĞİTİM, REHABİLİTASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ.

Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Balcı’nın kurum ziyaretleri
163 views
03 Şubat 2021 - 22:40

Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Alper Balcı, ilçede faaliyet gösteren Diyadin Özel Eğitim, Rehabilitasyon Merkezi ve Simya Özel Eğitim, Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Alper Balcı, ilçede faaliyet gösteren Diyadin Özel Eğitim, Rehabilitasyon Merkezi ve Simya Özel Eğitim, Rehabilitasyon Merkezlerini ziyaret ederek, öğretmenler, çocuklar ve çocukların aileleri ile bir araya geldi. Öğretmenlerden yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Rehabilitasyon merkezlerdeki çocukların sevgi gösterilerine samimiyetle karşılık vererek onlarla yakından ilgilenen Balcı, çocuklarla tek tek sohbet ederek çeşitli hediyeler dağıttı. Öğretmenlere seslenen Balcı, kurum öğretmenlerinin, Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli çalışması gerektiğini, bu sayede özel çocukların hayata, topluma ve akademiye daha hızlı ve etkili olacağını söyledi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.