Ağrı Havadis

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin’in teşekkür ziyaretleri

AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET FARUK TEKİN, EĞİTİME KATKI VE DESTEKLERİNDEN DOLAYI ÖZEL İNCİ DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ SAHİBİ DİŞ HEKİMİ İLHAMİ YILDIZ İLE İŞ İNSANLARI KADİR VE MEHMET ALDEMİR KARDEŞLERE TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ.

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin’in teşekkür ziyaretleri
167 views
16 Ocak 2021 - 12:50

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, eğitime katkı ve desteklerinden dolayı Özel İnci Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi sahibi Diş Hekimi İlhami Yıldız ile iş insanları Kadir ve Mehmet Aldemir kardeşlere teşekkür plaketi verdi.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Edip Erdoğan ile birlikte, mezun olduğu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi bünyesinde Z Kütüphanesini kuran ve kütüphaneye yaklaşık 3 bin kitap bağışlayan Özel İnci Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi sahibi Diş Hekimi İlhami Yıldız ile aynı okula yapılan 150 kişilik konferans salonun mefruşatına katkıdan bulunan iş insanları Kadir ve Mehmet Aldemir kardeşleri iş yerlerinde ziyaret ederek, onlara eğitime verdikleri destek ve katkılardan dolayı teşekkür etti. Diş Hekimi İlhami Yıldız ile iş insanları Kadir ve Mehmet Aldemir kardeşlere teşekkür plaketi veren İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, Ağrı’daki eğitimin gelişmesinde katkı ve desteklerini esirgemeyen tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.