Ağrı Havadis

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin, yönetici ve STK temsilcileriyle bir araya geldi

AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET FARUK TEKİN’İN BAŞKANLIĞINDA, KUR’AN-I KERİM, PEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI VE TEMEL DİNİ BİLGİLER DERSLERİNİN TANITILMASI AMACIYLA BİR TOPLANTI DÜZENLENDİ.

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin, yönetici ve STK temsilcileriyle bir araya geldi
170 views
13 Ocak 2021 - 16:00

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin’in başkanlığında, Kur’an-ı Kerim, Peygamber Efendimizin Hayatı ve Temel Dini Bilgiler derslerinin tanıtılması amacıyla bir toplantı düzenlendi.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin’in başkanlığında, “Kur’an-ı Kerim, Peygamber Efendimizin hayatı ve Temel Dini Bilgiler derslerinin tanıtılması” amacıyla Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Çetin, ilçe milli eğitim müdürleri, din öğretimi şube müdürleri, okul müdürleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile video konferans sistemiyle bir araya geldi. Toplantıda, 4-22 Ocak tarihleri arasında Kur’an-ı Kerim, Peygamber Efendimizin hayatı ve Temel Dini Bilgiler ile ilgili seçmeli dersler için tercih yapacak öğrenci ve öğrenci velilerinin bilgilendirilmesi, bu derslerin tanıtılması noktasından hareketle milli, manevi ve insanı değerleri ön plana çıkaracak derslerin seçmeli olarak tercih edilmesi ve okutulmasının önemi dile getirildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.