Ağrı Havadis

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin, Amerika’dan yönetilen bilim seminerine katıldı

AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET FARUK TEKİN, VİDEO KONFERANS SİSTEMİYLE AMERİKA’DAN YÖNETİLEN BİLİM SEMİNERİNE KATILDI.

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin, Amerika’dan yönetilen bilim seminerine katıldı
192 views
31 Aralık 2020 - 15:10

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, video konferans sistemiyle Amerika’dan yönetilen bilim seminerine katıldı.

Ağrı Merkez İMKB Gazi Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Emine Yalçınkaya Güven’in ortağı olduğu “Wild Networking-Wifi of Trees and Fungi” adlı etwinning projesi bu ay Amerika North Carolina State Üniversitesinden bilim insanı Profesör Alper Bozkurt ile buluştu. Emine Yalçınkaya Güven’in ingilizce moderatörlüğünü yürüttüğü toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, İl eTwinning Koordinatörü Sevgi Avcı, okul müdürleri, Polonya ve Portekiz’den ortak öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Söz hakkı alan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, İngilizce Öğretmeni Emine Yalçınkaya Güven’i böyle bir platformda Ağrı ilini temsil ettiği için tebrik etti. Projeyi yakından takip edeceğini söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, eTwinning projesini yürüten öğretmen ve öğrencilere başarılarının devamını diledi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.