Ağrı Havadis

Vali Varol, Karaköse Kaplıcası ve turizm alanında incelemelerde bulundu

AĞRI VALİSİ DR. OSMAN VAROL, AHMED-İ HANİ HAVALİMANI KARŞISINDA KARAKÖSE KAPLICASI VE TURİZM ALANINDA, 48 DERECELİK SICAK SUYUYLA BÖLGEDEKİ HASTALARA ŞİFA DAĞITACAK OLAN VE YAPIMI DEVAM EDEN 50 ODALI FİZİK TEDAVİ HASTANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

Vali Varol, Karaköse Kaplıcası ve turizm alanında incelemelerde bulundu
216 views
02 Haziran 2021 - 9:20

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, Ahmed-i Hani Havalimanı karşısında Karaköse Kaplıcası ve turizm alanında, 48 derecelik sıcak suyuyla bölgedeki hastalara şifa dağıtacak olan ve yapımı devam eden 50 odalı Fizik Tedavi Hastanesinde incelemelerde bulundu.

Doğu, Güney ve Orta Anadolu’nun doğusunda ilk ve tek Fizik Tedavi Hastanesi olmasıyla önem arz eden merkez; romatizma hastalıklarının tedavisinde, eklem rahatsızlıklarında, kronik bel ağrısında, kas, tendon ve buna benzer hastalıklarda, yumuşak doku hastalıklarında, sedef hastalığında, akne, sivilce gibi dermatolojik hastalıklarda destekleyici ve tamamlayıcı tedavi unsuru olarak hizmet verecek. İncelemelerine Karaköse Kaplıcası ve turizm alanında bulunan günübirlik sosyal tesis ve olimpik havuzlarda devam eden Vali Varol, merkezin altyapısı, kapasitesi ve projesine ilişkin detaylı bilgi aldı. 48 derece sıcaklıkta termal suyu ile yaklaşık 800 dönümlük bir alan üzerinde kurulan Karaköse Kaplıcası ve Turizm Alanı, değeri ve konumu itibariyle çok fazla ilgi gören bir cazibe merkezi olacak, başta Ağrı halkı olmak üzere bölgemizdeki ve ülkemizdeki vatandaşlarımıza hizmet sunacak.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.