Ağrı Havadis

Müdür Kökrek, eğitim yöneticileri ile okullarda Covid-19 tedbirlerini değerlendirdi

AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HASAN KÖKREK, EĞİTİM YÖNETİCİLERİ İLE BİRLİKTE OKULLARDA SALGIN NEDENİYLE ALINAN TEDBİRLERİ GÖZDEN GEÇİRDİ.

Müdür Kökrek, eğitim yöneticileri ile okullarda Covid-19 tedbirlerini değerlendirdi
188 views
12 Eylül 2021 - 10:30

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, eğitim yöneticileri ile birlikte okullarda salgın nedeniyle alınan tedbirleri gözden geçirdi.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, e-konferans aracılığıyla ilçe milli eğitim müdürleri ve il merkezindeki okul müdürleri ile Covid-19 salgınına karşı koruyucu ve önleyici tedbirler ile okulda uyulması gereken kuralları ayrıntılı bir şekilde gözden geçirdi. Geleceğin emanet edildiği öğrencileri ahlaklı, erdemli birey olarak yetiştirmenin öneminin bilinmesi gerektiğini belirten Kökrek, modern yönetim anlayışına ve ekip çalışmasına önem verileceğini ifade etti. Nitelikli eğitimin geçirilecek projeleri beklediğini dile getiren Kökrek,”İlimizde eğitim kalitesinin artmasında okul idarecilerinin rolü büyüktür. Bu sebeple bütün idarecilerin üzerine düşen görevi hakkıyla yerine getireceğine inanıyorum” dedi.

Toplantıda Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Neriman Karakoç ise okullarda Covid-19 pozitif vaka çıkma durumunda yapılması gereken uygulamalar rehberini anlattı. Yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili olarak okul müdürlerinin sorun, istek ve önerilerini dinleyen Kökrek, toplantı sonunda faydalı ve verimli bir toplantı gerçekleştirildiğini vurgulayarak katılımcılara teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.