Ağrı Havadis

Tıp Fakültesi binası inşaat alanını incelediler

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ (AİÇÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. ABDULHALİK KARABULUT İLE AK PARTİ AĞRI MİLLETVEKİLİ EKREM ÇELEBİ, EYLÜL AYINDA TEMELİ ATILACAK OLAN TIP FAKÜLTESİ BİNASININ İNŞAAT ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU.

Tıp Fakültesi binası inşaat alanını incelediler
183 views
18 Ağustos 2021 - 14:40

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut ile AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Eylül ayında temeli atılacak olan Tıp Fakültesi binasının inşaat alanında incelemelerde bulundu.

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi ve beraberindekiler, AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’u ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Karabulut’a 2021-2022 eğitim-öğretim yılının başlayacak olmasından dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AK Parti Ağrı Milletvekili çelebi, Prof. Dr. Karabulut’un üniversitenin akademik, fiziki, sosyal ve kültürel gelişimi konusundaki çalışmalarının şehrin kalkınmasına da olumlu etki sağladığını belirtti.

Bilimin Sevgi ile Bütünleştiği Üniversite anlayışı ile çıktıkları yolda akademisyeni, öğrencisi ve idari personeli ile huzurlu bir eğitim yuvası oluşturduklarını ifade eden Prof. Dr. karabulut, AK Parti Milletvekili Çelebi ile üniversitenin mevcut durumu, geleceğe yönelik planlamalar ve 2021-2022 eğitim-öğretim döneminde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Prof. Dr. Karabulut ile AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi, Eylül ayında temeli atılacak olan Tıp Fakültesi binasının inşaatında incelemelerde bulunarak, yapılacak çalışmaları değerlendirdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.