Ağrı Havadis

Orman Bölge Müdürü Oktay Ayatay Ağrı İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katıldı.

AĞRI VALİSİ DR. OSMAN VAROL’UN BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN 2020 YILI 3. DÖNEM İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISINDA SUNUM YAPAN ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ OKTAY AYATAY, AĞRI İLİNDEKİ ORMANCILIK FAALİYETLERİ İLE İLGİLİ PROJELERİN SON DURUMLARI HAKKINDA KOORDİNASYON KURULU ÜYELERİNE BİLGİLER VERDİ.

Orman Bölge Müdürü Oktay Ayatay Ağrı İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katıldı.
180 views
16 Ağustos 2020 - 12:30

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol’un Başkanlığında gerçekleştirilen 2020 yılı 3. dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında sunum yapan Erzurum Orman Bölge Müdürü Oktay Ayatay, Ağrı ilindeki ormancılık faaliyetleri ile ilgili projelerin son durumları hakkında koordinasyon kurulu üyelerine bilgiler verdi.

Ardından denetim ve incelemelerde bulunmak üzere Ağrı Orman Fidanlık Şefliğini ziyaret eden Bölge Müdürü Ayatay, İşletme Müdürü Ferhat Altun’dan Şefliğin çalışmaları, sorunları ve ihtiyaçlarıyla ilgili bilgiler aldı. 2020 yılı program dahilinde fidan üretim çalışmalarının tekniğine uygun ve zamanında yapılması talimatını verdi.

Daha sonra ise kavacık ağaçlandırma sahası ile kent ormanı sahasını da yerinde inceleyen Bölge Müdürü Ayatay, çalışmaların bu doğrultuda yürütülmesi talimatını vererek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bölge Müdürü Oktay Ayatay’a; Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Faruk Bulut, Ağrı Orman İşletme Müdürü Ferhat Altun ve İşletme Şefleri eşlik etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.