Ağrı Havadis

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ağrılı Çalışoğlu ailesi ile bir araya geldi

MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK, BİZZAT KALEME ALDIĞI “HAYATIN İÇİNDEKİ MÜFREDAT” ADLI EL KİTABINI OKUYAN AĞRILI ÇALIŞOĞLU AİLESİ İLE VİDEO KONFERANS SİSTEMİYLE BİR ARAYA GELDİ.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ağrılı Çalışoğlu ailesi ile bir araya geldi
171 views
05 Ocak 2021 - 17:10

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bizzat kaleme aldığı “Hayatın İçindeki Müfredat” adlı el kitabını okuyan Ağrılı Çalışoğlu ailesi ile video konferans sistemiyle bir araya geldi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çocuklarına destek olmak isteyen ailelere katkı sağlamak amacıyla önerilerini, mutfakta, pazarda, mahallede her gün deneyimlenen hayat sahnesinde, alışveriş, yemek pişirme, parkta oyun oynama gibi aktivitelerin içindeki dersleri kaleme alarak “Hayatın İçindeki Müfredat” adlı el kitabı yazdı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından “Hayatın İçindeki Müfredat” el kitabı online paylaşılıp, 81 İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderildi. “Hayatın İçindeki Müfredat” adlı kitabı okuyan Ağrılı Murat Çalışoğlu ve ailesi ile video konferans sistemiyle bir araya gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ağrılı Çalışoğlu ailesi ile kitaptan yola çıkarak yaptıkları etkinlikleri paylaştı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelindeki tüm ilkokullara gönderilen “Hayatın İçindeki Müfredat” adlı el kitabı öğretmenlerce velilere dağıtıldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.