Ağrı Havadis

AİÇÜ’de al bayraklarla bisiklet turu düzenlendi

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ’NDE (AİÇÜ) 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KAPSAMINDA, AL BAYRAKLARLA BİSİKLET TURU DÜZENLENDİ.

AİÇÜ’de al bayraklarla bisiklet turu düzenlendi
190 views
16 Temmuz 2021 - 9:20

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ) 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında, Al bayraklarla bisiklet turu düzenlendi.

AİÇÜ merkezi yerleşkede yapılan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü bisiklet turu etkinliğine AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, akademisyenler, idari personel ve öğrenciler katıldı.

15 Temmuz’da gerçekleştirilen hain silahlı darbe teşebbüsü ile ülkemizin karanlığa gömülmek istendiğini belirten Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hükümetimizin kararlı tutumu ve aziz Milletimizin vatanına, devletine ve demokratik iradesine sahip çıkmasıyla hainlerin hedeflerine ulaşamadığını söyledi.

Prof. Dr. Karabulut, “Tankla, topla, tüfekle, helikopter ve uçakla ülkemize kast etmek isteyenlerin karşısına inancıyla, imanıyla, yüreğiyle dikilen yüce milletimiz, şehit ve gazileriyle, cesaret, kararlılık ve dik duruşuyla 15 Temmuz gecesi adeta tarih yazdı. Babalarının, annelerinin yanında o karanlık gecede canlarını ortaya koyarak ülkemizdeki demokrasiye sahip çıkan tüm gençlerimize güveniyor, onlarla gurur duyuyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.