Ağrı Havadis

AİÇÜ rektörü Prof. Dr. Karabulut, Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın’ı misafir etti

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ (AİÇÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. ABDULHALİK KARABULUT, MEMUR SENDİKALARI KONFEDERASYONU (MEMUR-SEN) GENEL BAŞKANI ALİ YALÇIN VE BERABERİNDEKİLERİ MİSAFİR ETTİ.

AİÇÜ rektörü Prof. Dr. Karabulut, Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın’ı misafir etti
156 views
27 Ekim 2021 - 17:30

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ali Yalçın ve beraberindekileri misafir etti.

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’a nezaket ziyaretinde bulunan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Ağrı Şube Başkanı Abdurrahman Aslan, Eğitim-Bir-Sen Üniversite Temsilcisi Müslüm Özer ve Ağrı Şube Başkanı Fevzi Mağal, Prof. Dr. Karabulut yönetiminde gelişimini sürdüren üniversitenin bölge ve ülkenin gelişimine yaptığı katkıların çok önemli olduğunu söyledi.

Prof. Dr. Karabulut, “Bilimin Sevgi ile Bütünleştiği Üniversite” parolasıyla bilimsel ve akademik çalışmalarına hız veren üniversitenin topluma karşı sorumluklarının bilinciyle öncelikli hedefinin dünya üniversiteleri içerisinde yer alan ve tanınan saygın bir üniversite yapısını hayata geçirmek olduğunu belirtti.

Karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulan ziyarette Yalçın, Rektör Prof. Dr. Karabulut’a 2010-2021 Eğitim-Bir-Sen Araştırma Raporlarını takdim etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.