Ağrı Havadis

Ağrılı Yazılım Şampiyonu öğrenci Atılmış’tan Milli Eğitim Müdürü Tekin’e ziyaret

AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET FARUK TEKİN, MİCROSOFT TARAFINDAN DÜZENLENEN MİCROSOFT YAZILIM EĞİTİM MÜLAKATLARINA KATILARAK TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLAN 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANADOLU LİSESİ 12. SINIF ÖĞRENCİSİ YUSUF İSLAM ATILMIŞ’I MAKAMINDA KABUL ETTİ.

Ağrılı Yazılım Şampiyonu öğrenci Atılmış’tan Milli Eğitim Müdürü Tekin’e ziyaret
186 views
05 Ağustos 2020 - 12:20

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Microsoft tarafından düzenlenen Microsoft Yazılım Eğitim Mülakatlarına katılarak Türkiye birincisi olan 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi Yusuf İslam Atılmış’ı makamında kabul etti.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Microsoft tarafından düzenlenen Microsoft Yazılım Eğitim Mülakatlarına katılarak toplam 1267 öğrenci arasında Türkiye birincisi olan 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi Yusuf İslam Atılmış’ı makamında kabul ederek başarısından dolayı tebrik etti. Öğrenci Yusuf İslam Atılmış ile bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, öğrenci Yusuf İslam Atılmış’a çeşitli hediyeler verdi. Öğrencinin babası Ahmet Atılmış ile de bir süre görüşen İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, daha sonra misafirlerini yolcu etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.