Ağrı Havadis

Ağrı’da yeni eğitim öğretim yılı hazırlık toplantısı yapıldı

AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET FARUK TEKİN BAŞKANLIĞINDA, İL MERKEZİ VE İLÇELERDEKİ YÖNETİCİLER İLE VİDEO KONFERANS YÖNTEMİYLE YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI HAZIRLIK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Ağrı’da yeni eğitim öğretim yılı hazırlık toplantısı yapıldı
190 views
10 Ağustos 2021 - 17:10

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin başkanlığında, il merkezi ve ilçelerdeki yöneticiler ile video konferans yöntemiyle yeni eğitim öğretim yılı hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin başkanlığında, ilk olarak ilçe milli eğitim müdürleri ile ikincisi okul müdürleri olmak üzere video konferans yöntemiyle toplantı düzenlendi. İki ayrı toplantıda, 2021-2022 eğitim öğretim yılı hazırlıkları ile eğitim öğretimde hedefler ele alındı. Toplantılarda, Covid-19 salgınına karşı koruyucu ve önleyici tedbirler ile okulda uyulması gereken kurallar ayrıntılı bir şekilde gözden geçirildi. Yeni eğitim öğretim yılı hazırlıklarını yerinde görmek amacıyla okulları ziyaret edeceğini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, daha sonra yöneticilerin istek ve taleplerini dinledi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.