Ağrı Havadis

Ağrı’da öğretmenlere yönelik seminerler düzenleniyor

AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İL GENELİNDE ARA SINIFLARDA OKUMA-YAZMA BİLMEYEN VE AKRANLARINA GÖRE AĞIR OKUYAN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK ÖĞRETMENLERE SEMİNERLER DÜZENLENİYOR.

Ağrı’da öğretmenlere yönelik seminerler düzenleniyor
182 views
29 Aralık 2021 - 11:30

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde ara sınıflarda okuma-yazma bilmeyen ve akranlarına göre ağır okuyan öğrencilere yönelik öğretmenlere seminerler düzenleniyor.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce, il merkezi ve ilçelerde ara sınıflarda okuma-yazma bilmeyen ve akranlarına göre ağır okuyan öğrencilere yönelik; Eğitim Müfettişi İbrahim Gökalp tarafından öğretmenlere seminerler veriliyor. Dezavantajlı öğrencilerin dezavantajlarını ortadan kaldırarak sınıf seviyelerine uygun eğitim-öğretim çalışmalarına katılmalarının amaçlandığı seminerlerde, öğrencilerin başarıyı tatmaları ve sürdürebilmeleri sağlanarak üst sınıflara hazır hale gelmeleri sağlanacağı ve bu süreçte öğrencilerin sınav başarılarına yansıması hedefleniyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.