Ağrı Havadis

Ağrı’da öğretmenlere yönelik Scientix STEM eğitimi başladı

AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN SERHAT KALKINMA AJANSI’NA SUNULAN VE KABUL EDİLEN “AĞRI PLATFORMDA SCİENTİX İLE ETKİN PROJESİ” KAPSAMINDA ÖĞRETMENLERE SCİENTİX STEM EĞİTİMİ BAŞLADI.

Ağrı’da öğretmenlere yönelik Scientix STEM eğitimi başladı
136 views
21 Ekim 2021 - 11:00

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Serhat Kalkınma Ajansı’na sunulan ve kabul edilen “Ağrı Platformda Scientix ile Etkin Projesi” kapsamında öğretmenlere Scientix STEM eğitimi başladı.

“Ağrı Platformda Scientix ile Etkin Projesi” kapsamında Merkez Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda düzenlenen ve 4 gün sürecek olan Scientix STEM eğitimine il merkezi ve ilçelerde belirlenen okul öncesi, sınıf, ilköğretim matematik ve fen bilimleri öğretmeni olmak üzere toplam 40 öğretmen katılıyor. Toplamda 30 saat pandemi kurallarına uygun bir şekilde öğretmenlere Scientix STEM eğitimi verilecek. Kurs sonunda katılımcı öğretmenlere Scıentıx STEM katılım belgesi verilecek.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.