Ağrı Havadis

Ağrı’da kontenjan girişi ve kayıt alanları toplantısı düzenlendi

AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET FARUK TEKİN’İN BAŞKANLIĞINDA, İL VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLERİNİN KATILIMIYLA 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM KURUMLARININ KONTENJAN GİRİŞİ VE KAYIT ALANLARI BELİRLENDİ.

Ağrı’da kontenjan girişi ve kayıt alanları toplantısı düzenlendi
169 views
12 Ocak 2021 - 20:30

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin’in başkanlığında, il ve ilçe milli eğitim şube müdürlerinin katılımıyla 2021-2022 eğitim öğretim yılı ortaöğretim kurumlarının kontenjan girişi ve kayıt alanları belirlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İshak Hasanoğlu, şube müdürleri İsmail Tanrıverdi, Süleyman Çetin, Mehmet Özmüş, MEBBİS yöneticisi Şevket Kotan ve ilçe milli eğitim şube müdürleri katıldı. Toplantıda, 2021-2022 eğitim öğretim yılında ortaöğretim kurumlarının kontenjan girişi ve kayıt alanlarının belirlenmesi ile ilgili süreç anlatıldı. Toplantı sonunda ortaöğretim kurumlarının 2021-2022 eğitim öğretim yılı kontenjan girişi ve kayıt alanları belirlendi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.