Ağrı Havadis

Ağrı Yurt Ay Der’den Vali Yardımcısı Cankaloğlu’na Ziyaret

AĞRI YETİŞTİRME YURDUNDAN AYRILANLAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ (YURT AY DER) YÖNETİM KURULU BAŞKANI RECEP ÇİRİK VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, VALİ YARDIMCISI RAMAZAN CANKALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ.

Ağrı Yurt Ay Der’den Vali Yardımcısı Cankaloğlu’na Ziyaret
183 views
01 Temmuz 2021 - 13:20

Ağrı Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Yurt Ay Der) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Çirik ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Yardımcısı Ramazan Cankaloğlu’nu ziyaret etti.

Ağrı’da faaliyet gösterenYetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Yurt Ay Der) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Çirikve yönetim kurulu üyeleri, Vali YardımcısıRamazan Cankaloğlu’nu makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Vali Yardımcısı Cankaloğlu’na dernek faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan Çirik, konukseverliğinden dolayı Vali Yardımcısı Cankaloğlu’na teşekkür etti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Vali Yardımcısı Cankaloğlu, ziyaretten dolayı Çirik’e ve dernek yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.