Ağrı Havadis

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin’den Polis Haftası ziyareti

AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET FARUK TEKİN, TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN 176. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ VE 10 NİSAN POLİS HAFTASI DOLAYISIYLA İL EMNİYET MÜDÜRÜ NİHAT ÖZEN’İ MAKAMINDA ZİYARET EDEREK TÜM EMNİYET TEŞKİLATININ 10 NİSAN POLİS HAFTASI’NI KUTLADI.

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin’den Polis Haftası ziyareti
173 views
09 Nisan 2021 - 17:10

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş Yıl Dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Nihat Özen’i makamında ziyaret ederek tüm emniyet teşkilatının 10 Nisan Polis Haftası’nı kutladı.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, beraberindeki heyet ile birlikte Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş Yıl Dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Nihat Özen’i makamında ziyaret etti. Tüm emniyet teşkilatının 10 Nisan Polis Haftası’nı kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, “Polis teşkilatının kuruluşundan bugüne kadar, ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamayı, vatandaşın can ve mal güvenliği ile namusunu korumayı, yardıma muhtaç insanlara yardım elini uzatan, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine görev edinen ve 176. kuruluş yıl dönümüne ulaşan Türk polis teşkilatı mensuplarının bu anlamlı gününü kutluyor, görevleri sırasında hayatlarını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şükranlarımı diliyorum. Halen görevlerini sürdüren polis teşkilatı mensuplarına aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Emniyet Müdürü Özen, ziyaretten dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Tekin ve beraberindeki heyete teşekkür etti. İl Milli Eğitim Müdürü Tekin’in ziyaretine Milli Eğitim Müdür yardımcıları Neriman Karakoç, Edip Erdoğan, İshak Hasanoğlu ile öğretmenler eşlik etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.