Ağrı Havadis

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin, Patnos ilçesindeki dil sokaklarının açılışlarını gerçekleştirdi

AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET FARUK TEKİN, PATNOS İLÇESİNDEKİ OKULLARI ZİYARET EDEREK “DİL SOKAĞI” PROJESİ KAPSAMINDA, OKULLARDA GÖREV YAPAN ÖĞRETMENLER TARAFINDAN OKUL KORİDORUNUN DUVARLARININ YABANCI DİL GÖRSELLERİ İLE DONATILDIĞI DİL SOKAKLARININ AÇILIŞLARINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin, Patnos ilçesindeki dil sokaklarının açılışlarını gerçekleştirdi
212 views
22 Ocak 2021 - 16:50

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Patnos ilçesindeki okulları ziyaret ederek “Dil Sokağı” projesi kapsamında, okullarda görev yapan öğretmenler tarafından okul koridorunun duvarlarının yabancı dil görselleri ile donatıldığı dil sokaklarının açılışlarını gerçekleştirdi.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Patnos ilçesindeki okullarda incelemelerde bulundu. “Dil Sokağı” projesi kapsamında, Değirmendüzü Ortaokulu, Süphan Ortaokulu, Mimar Sinan Anadolu Lisesi ve Süphan Dağı Anadolu Lisesi öğretmenleri tarafından okul koridorunun duvarlarının yabancı dil görselleri ile donatıldığı dil sokaklarının açılışlarını gerçekleştirdi. Dil sokaklarını gezip bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, emeği geçen herkese teşekkür etti. Daha sonra öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, öğretmenlerle bir süre sohbet etti. Öğretmenlerin istek ve taleplerini dinleyen İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, okullarda incelemelerde bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geçerek yapılan çalışmalar hakkına bilgiler alan İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, Patnos İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Taşdemir ve şube müdürleri ile bir süre görüştü.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.