Ağrı Havadis

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, Scientix STEM eğitimi alan 40 öğretmene katılım belgesi verdi

AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HASAN KÖKREK, “AĞRI PLATFORMDA SCİENTİX İLE ETKİN PROJESİ” KAPSAMINDA SCİENTİX STEM EĞİTİMİ ALAN 40 ÖĞRETMENE KATILIM BELGESİ VERDİ.

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, Scientix STEM eğitimi alan 40 öğretmene katılım belgesi verdi
157 views
17 Aralık 2021 - 17:20

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, “Ağrı Platformda Scientix ile Etkin Projesi” kapsamında Scientix STEM eğitimi alan 40 öğretmene katılım belgesi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Serhat Kalkınma Ajansı’na sunulan ve kabul edilen “Ağrı Platformda Scientix ile Etkin Projesi” kapsamında il merkezi ve 7 ilçeden katılan okul öncesi, sınıf öğretmeni, ilköğretim matematik ve fen bilimleri branşlarında toplamda 40 öğretmene 18-23 Ekim 2021 tarihlerinde Merkez Özel Uygulama Okulu’nda pandemi kurallarına uygun bir şekilde yüz yüze 30 saat Scientix STEM eğitimi verildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen belge dağıtım törenine İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, Milli Eğitim Şube Müdürü Selahattin Bilgiç ve öğretmenler katıldı. Törende konuşan Kökrek, öğretmenleri tek tek tebrik edip başarılarının devamını diledi.

Öğretmenlerle bir süre sohbet eden Kökrek, Scientix STEM eğitimi alan 40 öğretmene katılım belgesi takdim ederek, meslektaşları ile toplu fotoğraf çekti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.