Ağrı Havadis

Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğünde “Afet Farkındalık Eğitimi”

AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ İŞBİRLİĞİ İLE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ VE ŞUBE MÜDÜRLERİNE YÖNELİK “AFET FARKINDALIK EĞİTİMİ” DÜZENLENDİ.

Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğünde “Afet Farkındalık Eğitimi”
125 views
17 Aralık 2021 - 11:00

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü işbirliği ile ilçe milli eğitim müdürleri ve şube müdürlerine yönelik “Afet Farkındalık Eğitimi” düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen eğitime İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Necati Oruk, Milli Eğitim Müdür yardımcıları Neriman Karakoç, Edip Erdoğan, ilçe milli eğitim müdürleri ve şube müdürleri katıldı. İl AFAD Şube Müdürü Sinen Düzce tarafından Afet hazırlık ve sonrası ile ilgili sunum gerçekleştirdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek,”Biliyorsunuz ülkemiz deprem bölgesinde ve doğa olaylarının yaşandığı bir yer. Dolayısıyla her zaman hazır olmamız gerekiyor. Biz de Milli Eğitim Müdürlüğü olarak kendi bünyemizde tamamen gönüllülük esasına bağlı olarak MEB AKUB birliğimiz mevcut. İlçe müdürlerimiz ve şube müdürlerimizle birlikte aldığımız bu eğitim ile birlikte birer AFAD gönüllüsü olacağız. Bu tür durumlarda üzerimize düşeni en verimli şekilde yapacağız. Eğitimi düzenleyen ve katılan arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Allah Ülkemizi her türlü Afetlerden muhafaza etsin” dileklerinde bulundu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.