Ağrı Havadis

Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus akreditasyonu aldı

AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET FARUK TEKİN, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ OLARAK ERASMUS+ AKREDİTASYONU ALMAYA HAK KAZANDIKLARINI BELİRTTİ.

Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus akreditasyonu aldı
140 views
24 Mart 2021 - 17:30

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Erasmus+ Akreditasyonu almaya hak kazandıklarını belirtti.

Konu hakkında bilgi veren Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, ”Okul eğitimi akreditasyon başvurumuz, Avrupa Komisyonunun sayfasında yer alan çevrimiçi başvuru formları kullanılarak, Türkiye Ulusal Ajansı’na yapılmıştır. Kurumumuz, belirlenen kalite standartlarına uygun bulunmuş ve başvurumuz okul eğitimi alanında kabul edilmiştir. Erasmus+ Akreditasyonu, 2021-2027 yılları arasını kapsamaktadır. Bu sayede ilimizde eğitim kurumlarımızın proje başvuruları kolaylaşacak, yükseköğretim kurumlarıyla bir araya gelerek işbirliği yapması ve gençlik alanındaki kurum ve kuruluşların Avrupa Dayanışma Programı kapsamında proje başvurusu yapabilmesi sağlanacaktır. Okul eğitimi personel hareketliliği için destek hakkı kazandığımız Erasmus+ Akreditasyonu ilimize, kurum ve kuruluşlarımıza Erasmus+ Programı kapsamındaki hedeflerini ve hareketliliklerini daha uzun vadede planlama ve gerçekleştirme imkânı sunulacaktır. Erasmus+ Akreditasyonu çalışmalarında büyük katkı sağlayan kurum proje koordinatörü Hilal Sare Yalvaç’a teşekkür ederim.” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.