Ağrı Havadis

Ağrı Belediye Başkanı Sayan’dan down sendromlu vatandaşa bayram sürprizi

AĞRI BELEDİYE BAŞKANI SAYAN’DAN DOWN SENDROMLU VATANDAŞA BAYRAM SÜRPRİZİ AĞRI BELEDİYE BAŞKANI SAVCI SAYAN, SAHA ZİYARETLERİNDE KENDİSİNE EŞLİK EDEN VE KURBAN BAYRAMI ÖNCESİNDE BAYRAM HEDİYESİ OLARAK ELBİSE ALDIĞI DOWN SENDROMLU CEMALETTİN AKSAKBOĞA’NIN MUTLULUĞU GÖZLERİNDEN OKUNDU. AĞRI BELEDİYE BAŞKANI SAVCI SAYAN, MERKEZDEKİ HÜRRİYET MAHALLESİ YOL ASFALT ÇALIŞMALARINDA İNCELEMELERDE BULUNARAK EKİPLERDEN BİLGİ ALDI. MAHALLE SAKİNLERİNİN İSTEK VE TALEPLERİNİ DİNLEYEN BAŞKAN SAYAN, “BÖLGENİN EN BÜYÜK TÜRKİYE’NİN 4’ÜNCÜ BÜYÜK SICAK ASFALT PLENTİNİ DOĞUNUN PARLAYAN YILDIZI AĞRI’YA KURMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ. GELECEĞE DAİR İNŞA ETTİĞİMİZ AĞRI’DA, KURDUĞUMUZ SON SİSTEM PLENT İLE ASFALTLANMAMIŞ YOL BIRAKMAYACAĞIZ. BELEDİYEMİZ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI EKİPLERİMİZ ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLAMIŞTIR”DEDİ. DAHA SONRA ZİYARETLERİNDE ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELEREK ONLARA HEDİYELER DAĞITAN BAŞKAN SAYAN, ÇOCUKLARLA YAKINDAN İLGİLENDİ. BAŞKAN SAYAN, SAHA ZİYARETLERİNDE KENDİSİNE EŞLİK EDEN DOWN SENDROMLU CEMALETTİN AKSAKBOĞA’YI MAKAM ARACINA ALARAK MAĞAZAYA GÖTÜRDÜ. KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BAYRAM HEDİYESİ OLARAK KENDİSİNE ELBİSE ALDIĞI AKSAKBOĞA’YI KENDİ ELİYLE GİYDİREN BAŞKAN SAYAN, BAYRAM HARÇLIĞI  VEREREK AKSAKBOĞA’NIN BAYRAMINI KUTLADI. AKSAKBOĞA İLE ÇEKTİRDİĞİ FOTOĞRAFLARI SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞAN BAŞKAN SAYAN,”BUGÜN SAHA ZİYARETLERİNDE BİZE EŞLİK EDEN ÖZEL İNSAN CEMAL KARDEŞİMİZE BAYRAMLIKLARI ÇOK YAKIŞTI”NOTUNU YAZDI. ÖTE YANDAN BAŞKAN SAYAN, BU YIL Kİ KURBANINI TÜRK KIZILAY’INA BAĞIŞLADI. HÜRRİYET MAHALLE MUHTARI ERTUĞRUL ÖZER, MAHALLE YOLLARIN ASFALT YAPILMASINDAN DOLAYI BAŞKAN SAYAN’A TEŞEKKÜR ETTİ.

Ağrı Belediye Başkanı Sayan’dan down sendromlu vatandaşa bayram sürprizi
133 views
18 Temmuz 2021 - 23:41

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, saha ziyaretlerinde kendisine eşlik eden ve kurban bayramı öncesinde bayram hediyesi olarak elbise aldığı down sendromlu Cemalettin Aksakboğa’nın mutluluğu gözlerinden okundu.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, merkezdeki Hürriyet Mahallesi yol asfalt çalışmalarında incelemelerde bulunarak ekiplerden bilgi aldı. Mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyen Başkan Sayan, “Bölgenin en büyük Türkiye’nin 4’üncü büyük sıcak asfalt plentini Doğunun parlayan yıldızı Ağrı’ya kurmanın gururunu yaşıyoruz. Geleceğe dair inşa ettiğimiz Ağrı’da, kurduğumuz son sistem plent ile asfaltlanmamış yol bırakmayacağız. Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz asfaltlama çalışmalarına başlamıştır” dedi.

Daha sonra ziyaretlerinde çocuklarla bir araya gelerek onlara hediyeler dağıtan Başkan Sayan, çocuklarla yakından ilgilendi. Başkan Sayan, saha ziyaretlerinde kendisine eşlik eden down sendromlu Cemalettin Aksakboğa’yı makam aracına alarak mağazaya götürdü. Kurban Bayramı dolayısıyla bayram hediyesi olarak kendisine elbise aldığı Aksakboğa’yı kendi eliyle giydiren Başkan Sayan, bayram harçlığı vererek Aksakboğa’nın bayramını kutladı. Aksakboğaile çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Sayan, “Bugün saha ziyaretlerinde bize eşlik eden özel insan Cemal kardeşimize bayramlıkları çok yakıştı” notunu yazdı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.